ZAPOWIEDZI I KOLEJKI SEZONU 2018/2019

Ledwie 3 miesiące temu zakończyliśmy oficjalnie sezon LALPN 2018/2019, a już w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00 rozpoczniemy kolejny o Mistrzostwo Ligi oraz Puchar Ligi 2018/2019 r. Zarówno sami piłkarze jak i sympatycy LALPN z niecierpliwością oczekują pierwszych starć. W nadchodzącym sezonie do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn. Niespodzianką jest brak w lidze obrońcy zarówno tytułu Mistrza Ligi jak i Pucharu Ligi drużyny BEZ NAZWY. /Kilku zawodników z drużyny mistrza będziemy mogli jednak dalej obserwować na boisku gdyż zdecydowali się oni na grę w innych drużynach zgłoszonych do bieżących rozgrywek./ Ciekawostką jest również fakt i pierwszy raz w naszej lidze drużyn przyjezdnych /ŻARY/ jest tyle samo co drużyn lubskich a mianowicie po 4.

A oto pary, które w nadchodzącym tygodniu rozegrają mecze I kolejki:

MAGICY ŻARY – DO 3 X

AC ŻARSKI TEAM – BŁĘKITNI

MMalu ŻARY – EUROTRANS

ORŁY– CALEG

Mam nadzieję, że drużyny nie zawiodą swoich wiernych kibiców i już w pierwszych spotkaniach pokażą na co je stać i jakie mają aspiracje względem całego sezonu.

W imieniu organizatorów życzę wszystkim zawodnikom udanego całego sezonu. Bez kartek oraz kontuzji. Radości nie tylko z samej gry ale i ze wspólnie spędzonego czasu z kolegami z boiska.

Kibicom i sympatykom LALPN zaś życzę emocjonujących i pełnych sportowych wrażeń spotkań.

Ze sportowymi pozdrowieniami: Bogdan D. /DO 3 X/