ZAPOWIEDZI XVI KOLEJKI SEZONU 2018/2019

Po Świątecznym odpoczynku już we wtorek ruszamy z 16 kolejką III rundy LALPN. Mam nadzieję, że krótki odpoczynek w gronie rodzinnym przyczynił się do zregenerowania sił i wszyscy zawodnicy z pełnym zaangażowaniem wybiegną na murawę. A oto jakie starcia czekają nas w najbliższym tygodniu:

ORŁY – AC ŻARSKI TEAM

/wynik pierwszego meczu:5-2

wynik drugiego meczu:2-4/

SĘDZIA GŁÓWNY: PIOTR WÓJTOWICZ

DO 3 X – MMalu ŻARY

/wynik pierwszego meczu:3-0

wynik drugiego meczu:2-1/

SĘDZIA GŁÓWNY: JAROSŁAW WYSOKIŃSKI

CALEG – EUROTRANS NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

/wynik pierwszego meczu:0-9

wynik drugiego meczu:1-12/

SĘDZIA GŁÓWNY: JAROSŁAW WYSOKIŃSKI

Ciekawie zapowiadają się starcia Orłów z AC Żarskim Teamem oraz Do 3 X z MMalu Żary. Czy liderowi ponownie uda się wysoko pokonać ekipę Calegu? Na wyniki musimy cierpliwie poczekać do wtorku i czwartku.

W czwartkowych spotkaniach sędzią głównym zawodów po raz pierwszy w LALPN będzie Pan Jarosław Wysokiński, który sam zgłosił się do arbitrażu w ww. meczach. Jarosław Wysokiński to były zawodnik m. in. „Hamaru” Górzyn, „Sparty” Mierków, „Unia Kunice Żary, a obecnie pracownik OSiR w Lubsku. Główny organizator i sędzia LAHLPN. Panu Jarkowi tak jak i wszystkim zawodnikom, życzymy udanych meczy.

Ze sportowymi pozdrowieniami Bogdan Demków /Do 3 X/