WYJAŚNIENIE

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi sprawy gry nieuprawnionego zawodnika podczas meczu DO 3 X – ORŁY z 14 kolejki II rundy /08.04.2019r./, wszystkich zainteresowanych tych, którzy mieli odwagę zadać pytanie przedstawiając się oraz tym wszystkim „JANKOM”, „DO KIBOLA” „KIBIC” „KIBOL”, oraz wielu innym , którzy widocznie wstydzą się swojego nazwiska lub imienia, a domagają się szerszych wyjaśnień INFORMUJĘ:

W meczu Do 3 X – Orły wystąpił zawodnik, który w miesiącu styczniu 2019 r. ukończył 25 lat. /rocznik 1994/ Przed rozpoczęciem ligi wszyscy kapitanowie ustalili, iż w rozgrywkach LALPN może wystąpić zawodnik, który ukończył właśnie 25 rok życia. Pech chciał, że w regulaminie jest podany nie wiek gracza tylko rocznik /ustalony na rok 1993/. Mimo, iż kapitan Orłów nie wniósł zażalenia na ww. sprawę po przeanalizowaniu sytuacji podjęta została decyzja, iż spotkanie DO 3 X – ORŁY zostaje zweryfikowane jako walkower na korzyść zespołu ORŁÓW 3-0.

Ze sportowymi pozdrowieniami Bogdan Demków /DO 3 X/