REZYGNACJA

Jak wielu wam koledzy wiadomo od dwóch lat wraz z Irkiem, Piotrkiem i Michałem prowadzę rozgrywki naszej ligi. Choć cała tzw. „papierologia” spadła na mnie to jednak robię to z czystą przyjemnością. Drukowanie dokumentów, prowadzenie strony internetowej, opisy, zapowiedzi, a teraz w miarę możliwości skróty wideo wszystko to robię aby nasza liga była naprawdę ciekawa. Aby Naszą ligą zainteresować jak największą rzeszę ludzi. Staram się być na każdym spotkaniu tak by moje opisy i podsumowania były naprawdę rzetelne. Nie raz spędzałem długie noce aby uzupełnić na bieżąco zaraz po meczu wszystkie statystyki i opisy. Wszystkie decyzje jakie podejmowałem zawsze były konsultowane z kapitanami drużyn oraz sędziami nigdy nie była to samowolka.

Wczorajszego wieczora jednak dostałem bardzo dziwnego maila, w którym zarzucono mi prowadzenie ligi pod własne dyktando. Ustawianie wyników poprzez spekulacje z sędziami. Jednostronność i brak rzetelności w opisach meczy, oraz samowolkę w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących LALPN m.in. dyskwalifikacje zawodników. Nie wiem kto jest autorem ww. treści gracz ligi, obserwator, kibic - widocznie autor lubi tego typu kamuflaż, obrażanie innych i stawianie bardzo poważnych nie potwierdzonych zarzutów. Chętnie tę osobę bym poznał i zaprosił do współpracy przy prowadzeniu ligi. A nie jest to jak wypisałem powyżej prosta i łatwa praca.

Podobne argumenty otrzymaliśmy wraz z kolegą Irkiem na jednym z wiosennych meczy również zarzucając nam stronniczość oraz zbudowanie układu pod nazwą „organizatorzy i sędziowie”. Oczywiście wszystkie te zarzuty to brednie. Wszyscy, którzy znają moją osobę mogą potwierdzić moją rzetelność, zaangażowanie oraz oddanie w całe te przedsięwzięcie jakim jest Lubska Amatorska Liga Piłki Nożnej.

Skoro jednak są ludzie, którzy propagują takie treści nastawiając tym samy coraz więcej osób przeciwko mnie widząc w tym co robię samo zło informuję zatem, iż nie pozwolę na dalsze tego typu szkalowanie. Jeżeli podobne maile nadal będą się pojawiały przekażę sprawę do właściwych organów.

W związku z tym, iż nie ma nic przyjemnego w takich oszczerstwach nie zamierzam być kozłem ofiarnym tych pomówień, które źle wpływają na moje samopoczucie i dalszą chęć pracy w LALPN dlatego też:

z dniem 25 maja 2019 r. oficjalnie

REZYGNUJĘ

z prowadzenia Lubskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Jeżeli dotychczasowa praca ma zostać zamieniona z przyjemności w stresujące zajęcie to ja DZIĘKUJĘ.

Za wszystkie pochwały z całego serca dziękuję, mam nadzieję, że ten kto przejmie moje obowiązki zachowa wysoki ich standard, a może wprowadzi go na wyższy poziom. Tym, którzy widzieli i widzą w mojej pracy nieuczciwość życzę przejrzenia na oczy i wsłuchania się we własne sumienie. Może przyjdzie czas, że mówiły i pisały stek kłamstw.

Bardzo dziękuję za pomoc Irkowi, Michałowi i Piotrkowi.

Ze sportowymi pozdrowieniami BOGDAN DEMKÓW / DO3 X/

Ps. Wszystkich chętnych do poprowadzenia rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020 proszę o kontakt pod adres mailowy lalpn@op.pl.