ZAPOWIEDZI II KOLEJKI SEZONU 2018/2019

Jak pisałem w podsumowaniu kolejki pierwsze mecze już za nami. Ciekawych spotkań nie zabrakło, które przyniosły również niespodzianki. Jak się zaprezentują drużyny podczas II kolejki będziemy mogli przekonać się już w najbliższym tygodniu.

A oto zestaw par:

ORŁY – AC ŻARSKI TEAM

CALEG – BŁĘKITNI

MAGICY ŻARY – MMalu ŻARY

EUROTRANS– DO 3 X

Jak zawsze serdecznie zapraszam wszystkich miłośników amatorskiej piłki nożnej do kibicowania zespołom. A drużynom życzę udanych spotkań.

Po sygnałach jakie otrzymałem od sędziów z mijającej kolejki. Przypominam i proszę o terminowe przybycie na wyznaczoną w terminarzu godzinę meczu. Zgodnie z zapisem w regulaminie sędzia ma prawo tylko do 5 minutowego czasu oczekiwania. Jeżeli, któraś z drużyn notorycznie będzie spóźniała się na spotkanie nie będzie żadnej taryfy ulgowej i sędzia odgwiżdże mecz zapisując go jako walkower.

Ze sportowymi pozdrowieniami Bogdan D.